Náhrdelník Óm lesk stříbro 925

850,00 Kč
S DPH

Vlastnosti:

Materiál:
stříbro 925
Typ šperku:
Náhrdelník
1 Položka

Náhrdelník Óm lesk stříbro 925.
Kolekce Óm je inspirována známým jógovým symbolem, mantrou absolutna a sjednocení.
Materiál: stříbro 925.
Povrch: lesk.
Rozměry medailonu: průměr cca 16 mm, síla cca 2 mm.
Váha medailonu: 3 gramy.Řetízek: řetízek typ ankr se zapínáním na pérový kroužek, délka 45 cm.
Symbol je vyřezaný uprostřed, okolní rámeček je ozdobně zakončený. V horní části je závěsné očko s kroužkem pro zavěšení.
Poznámka: šperk se může v detailech mírně lišit od fotografie, protože každý šperk je originál. Tímto šperkem můžete potěšit nejen sebe, ale i své blízké. Je projevem náklonnosti, přátelství a přání štěstí můžete vyjádřit i beze slov.
Tento symbol mám velmi ráda. Nezní to jenom jako jednotka elektrického odporu, to je záměna s jinou kapitolou. Óm je posvátná slabika. Často se s ní můžeme setkat ve východních náboženstvích. Touto slabikou bývají zahajovány modlitby, mantry. Je to základní vibrace vesmíru, prvotní zvuk. Jakési absolutno. Rozšířený je názor, že tento symbol nosí jogíni. Ano je tomu tak, ale to už je spíše takový hezký důsledek. Vibrace této slabiky jsou léčivé a svojí rezonancí mají podobné účinky jako třeba správně naladěný zvon, který nás zvoněním rozechvěje a vyladí naše vibrace. Přestože si to během dne úplně neuvědomujeme, jsme vlastně světlem, jenž kmitá a díky tomu je. Světlo má různé možnosti projevu. Pokud jsme správně naladěni, je nám dobře a stejně tak i našemu okolí. Už jste zažili nevyladěnou kytaru? Líbilo se Vám ji poslouchat nebo dokonce na ni hrát? Stejně je to i s lidmi. Krásně naladěné nástroje ale dokáží zahrát famózní koncert.

Tento text vznikl na základě mého pocitu, jak vnímám svět. Máte-li nějaké nápady k tomuto tématu, ráda si je přečtu.

Šperk zasíláme v dárkové krabičce.

Další podobné šperky