SNUBNÍ PRSTENY ROVNÉ

15 000,00 Kč
S DPH
  • Žluté zlato
  • Bílé zlato
  • Červené zlato

Snubní prsteny ROVNÉ

Cena je orientační za pár prstýnků. Na fotce jsou prsteny z bílého zlata 14 kt. (ryz. 585/1000) Jeden je MATNÝ, druhý LESKLÝ.

Pro zhotovení je potřeba počítat s konzultací a následně alespoň 3 týdny na realizaci ( v období podzimním to může být i déle, nenechávejte raději koupi prstýnků na poslední chvíli.)

U prstenů běžných velikostí a náročnosti se ve 14 kt. zlatě celková cena za pár pohybuje přibližně od 11 000,- do 18 000,-  Můžete mít prstýnek za 3000,- ale i posázený brilianty za 30 000,-

Vždy ale předem sděluji cenové rozpětí zakázky. Stanovit cenu předem je možné, ale musím již znát design, míru prstenů a šířku. Každý gram zlata má na výslednou cenu velký vliv, proto se cena stanovuje především na základě spotřeby materiálu.

Ideální je domluvit se na osobní schůzce přímo v dílně v Praze, nebo mi napsat mail a konzultovat mailem. Běžně dělám prstýnky i na dálku, není problém domluvit se i na zkoušce prostřednictvím zaslání.

Do vnitřků nebo i na vnější plochu prstýnků lze udělat rytinu

Pro začátek bych radila rozmyslet si , co se Vám líbí :

bílé zlato (medově žlutý nádech) x žluté zlato (žlutá) x červené zlato

povrch jednolitý x povrch se zdobením (v detailu :rytina nebo v ploše : matování, tepání )

masivnější (široké prsteny, silné) x jemnější (úzké cca 2,5 / 3 / 3,5 mm , ty jsou samozřejmě na nošení pohodlnější)

kolik chcete do prstenů investovat (máte-li chuť si dopřát luxusnější prsteny, můžete zvolit zlato 18 kt., potřebujete-li naopak svatební rozpočet trochu optimalizovat, doporučuji prsteny užší ve 14 kt. zlatě)

 

Po konkrétním domluvení zakázky přímo s Vámi, přijímám zálohu 6 000,- na výrobu nebo Váš materiál (dodáváte-li si materiál, byť třeba jen na částečné pokrytí spotřeby zlata, zálohu nevyžaduji). Zbytek celkové částky se hradí při předání hotových prstenů.

 

Uvedená cena 15 000,- je pouze orientační.