Po přijetí objednávky jsou automaticky zaslány informace s platebními pokyny na Váš e-mail a současně se mi zobrazí Vaše kontaktní údaje, které potřebuji ke zpracování objednávky.
Některé šperky nemají okamžitou dostupnost. Jsou vyprodané. Pokud o ně máte zájem, pošlete mi dotaz a já Vám sdělím, za jak dlouho jsem šperk schopná pro Vás vyrobit.
Peníze na můj účet mohou být připsány obratem, ale i po několika dnech. Záleží na konkrétní bance. Pokud na objednávku chvátáte, kontaktujte mne a ráda Vám dodání upřesním. Pokud je to v mých silách ráda na přání vyhovím a pošlu třeba i obratem. Posílám i na dobírku, případně si lze šperk vyzvednout osobně po domluvě.
Zásilky posílám několikrát týdně jako cenná psaní. Česká pošta je doručuje většinou za 1 den, není to ale garantováno a může se stát, že zásilka dorazí až za dva a více dnů od data odeslání. 
Jakmile balíček dorazí až k Vám, měla by být v obálce krabička/ky se šperky a vytištěná faktura. Pokud jste šperk objednali například jako dárek a budete jej skladovat, umístěte jej do suchého prostředí. (Stříbro reaguje na vlhkost a časem černá, nejedná se o vadu materiálu, nýbrž přirozenou vlastnost).
Jsem plátce DPH. Veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH.