DODACÍ PODMÍNKY

PLATBA A DOPRAVA: Šperky zasílám pojištěné jako cenné psaní, poštovné obsahuje i balné a dárkovou krabičku.

Platba předem na účet - zaslání zboží po připsání částky (obvykle do 2 až 3 dnů) prostřednictvím České pošty.poštovné : 99 Kč s DPH 21%

Platba při převzetí - zaslání zboží na dobírku prostřednictvím České pošty.dobírka : 120 Kč s DPH 21%

Osobní odběr - Praha - Rumunská 27, Praha 2, 120 00 Platba předem na účet nebo v hotovosti na místě.

PRAVIDLA OBCHODU: Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů. Žádám Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou, ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, nebo v případě, že je vám původní potvrzení objednávky vůbec nedorazí, neprodleně mne kontaktujte. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce. Prodejce, si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o nějaké chybějící či nepřesné údaje, atp. Chcete-li uvést na faktuře IČ a DIČ, připište jej prosím do objednávky, pokud je neuvedete, má se za to, že jste soukromá nepodnikající osoba.

PLATBA A DOPRAVA: a) Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím jako dodací v objednávce zboží (není-li v poznámce uvedeno jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty nebo je možno si je osobně vyzvednout po domluvě v Praze. b) Není-li v popisu u výrobku jinak uvedeno, je veškeré zboží expedováno maximálně do 10 pracovních dnů po obdržení objednávky (při platbě předem na účet může být celý proces o 3 pracovní dny delší ). c) Ke každé dodávce zboží je přiložen daňový doklad, který slouží současně jako záruční a dodací list.

Výměna zboží :V případě potřeby (např. nevyhovující velikost, barva, atd.), Vám nepoužité a nepoškozené zboží, po předchozí domluvě, ráda vyměním pokud bylo objednáno přes internet a odesláno poštou. Zboží mi prosím zašlete jako cenné psaní na adresu/ Hana Pokorná, šperkařská dílna, Rumunská 27, Praha 2 , 120 00, tel. : 728 351 904/a to včetně kopie daňového dokladu a popisu, co má být vyměněno (abych věděla, o co se vlastně jedná i po několika dnech od naší komunikace ;-) Bude-li zboží bez zjevných známek poškození nebo opotřebení, domluvíme se na výměně a termínu dodání nového zboží. Náklady na poštovné spojené s výměnou zboží, hradí kupující (zákazník).

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ: Abych Vám mohla zaslat zboží a nabídnout své služby, potřebuji znát některé Vaše osobní údaje. Respektuji Vaše soukromí, a tak se snažím množství těchto dat minimalizovat na ta nejnutnější a data chránit před zneužitím. Má práce s osobními daty plně podléhá zákonným normám, zejména zákonu o ochraně osobních údajů.

OSOBNÍ ÚDAJE: Od Vás jako od zákazníka fyzické osoby musím při nákupu požadovat tyto údaje: jméno a příjmení, úplnou poštovní adresu, telefonické spojení, e-mailovou adresu. Tyto údaje jsou nezbytné k Vaší identifikaci, ke komunikaci s Vámi, k realizaci prodeje zboží a zaúčtování Vaší platby za zboží. Pokud nakupujete jako firma potřebuji navíc adresu sídla firmy, IČ a příp. DIČ. Všechna data, která o Vás a Vašich nákupech získám, chráním před zneužitím, nikomu jinému neposkytuji (vyjma společností zajišťující spediční služby nebo platební styk, které obdrží nezbytné minimum informací o zákazníkovi, potřebné pro bezproblémové vyřízení konkrétní objednávky) a slouží pouze ke kvalitnímu poskytování mých služeb. Vyhrazuji si právo využít Vaše údaje k zasílání informací o slevách, novinkách a dalších marketingových aktivitách. V každém takto zaslaném e-mailu je návod, jak mi jednoduše sdělit že si toto nepřejete. Rovněž máte právo kdykoliv mi písemně sdělit jakékoliv změny, doplnění, žádost o zlikvidování všech Vašich osobních údajů, které jste mi dříve poskytli.

SOUHLAS: Používáním tohoto internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním osobních údajů v uvedené míře a souhlasíte s výše uvedenými pravidly.

REKLAMACE: Jak postupovat při reklamaci :Záruku lze uplatnit podle zákona ve lhůtě 24 měsíců od data převzetí zboží kupujícím. Záruka se vztahuje na výrobní či materiální vady.Záruka se nevztahuje na poškození způsobená nevhodným nebo neopatrným zacházením, např. nerespektováním uvedených doporučení, která mohou vést k mechanickému poškození šperků nebo k jinému druhu poškození šperku, např. chemickému. Záruka se nevztahuje na opotřebení šperků z důvodu používání. Šperky v důsledku působení různých chemických látek jako např. lidský pot, vliv prostředí, apod. a slunečního světla postupně mění svoji barvu. Tomu nejde bohužel dlouhodobě zabránit žádnou výrobní technologií a výrobce nebude takové reklamace považovat za oprávněné. Šperky jsou určené ke zkrášlení při denním nošení, ale také k mimořádným příležitostem. Všeobecně doporučuji před spánkem šperky odkládat. Šperky by též neměly přijít do kontaktu s vodou, která je může poškodit nebo zkrátit jejich životnost.

Reklamační řád: Případné reklamace vyřídím podle platných právních předpisů (Občanského zákoníku pro fyzické osoby, Obchodního zákoníku pro právnické osoby).Na veškeré zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta 24 měsíců, pokud není na výrobku uvedeno jinak.Nárok na uplatnění záruky může zaniknout, pokud výrobek byl:poškozen při přepravě (Zjevné poškození zboží nebo jeho obalu výrobku je třeba ihned řešit s dopravcem. Zákazník není povinen takovéto zboží od dopravce převzít a musí o zjištěném druhu poškození neprodleně informovat prodejce). poškozen neodbornou instalací nebo zacházením používán v podmínkách, které neodpovídaly požadavkům a parametrům uvedeným v dokumentaci (pokud u výrobku existuje).poškozen působením živlů.poškozen nadměrným používáním nebo zatěžováním

Postup při reklamaci :Nejdříve mě informujte o reklamaci telefonicky nebo e-mailem.Zboží zašlete jako doporučený balík nebo jej můžete osobně vrátit po dohodě na adresu :Hana Pokorná, šperkařská dílna, Rumunská 27, Praha 2 120 00 Do zásilky přiložte kopii daňového dokladu a uveďte důvod reklamace.Vaši reklamaci se budu snažit vyřídit co nejrychleji, nejpozději však do 14 dnů od jejího vzniku.

Odstoupení od smlouvy: Kupující má dle §53 odst. 6 zák. č. 40/1964 Sb. (obč. Zák.), právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zaslaného výrobku (např. doručeného poštou nebo vyzvednutého na poště) nebo zakoupeného osobně, ale objednaného přes internet. Pokud se však kupující takto rozhodne, měl by pokud možno nepoškozené zboží bez známek používání nebo opotřebení, nejlépe v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě.Bude-li vše v pořádku,vrátím vám peníze do 14 dnů včetně nákladů na dopravu. Ta je však počítána podle ceny nejnižší možné přepravy. Odpovídající částku za zboží vrátím předem dohodnutým způsobem ( bankovním převodem, v hotovosti).

Pokud jste dočetli až sem, obdivuji Vás. Na konci té paragrafové změti mám potřebu napsat něco lidštěji...Vždy si zakládám spíše na běžné lidské komunikaci a není-li Vám něco jasné, nebojte se zavolat a zeptat. Dělám šperky, protože mě to baví a chci, aby šperky bavily i Vás. Nejsem stroj, nýbrž člověk a přistupuji tak i ke svým zákazníkům. Nejste pro mě jen číslo objednávky, ale lidský příběh. Pokud je to jen trochu možné, budu se snažit poradit nebo pomoci. Někdy mám práce trochu více, nebo komunikuji s více lidmi např. ohledně andílků, mějte prosím strpení, než si vybavím přesně danou situaci spojenou právě s Vámi. Hodně věcí nosím v hlavě, něco v notýsku a něco v počítači. Většinou se Vám daří zastihnout mě zcela nepřipravenou uprostřed vrtání, letování nebo při jízdě tramvají. Mě to ale nevadí a beru to jako takové zpestření. Potřebujete- li něco vědět rychle, vezměte telefon a volejte. Klidně můžete i zajít do dílny na pokoukání nebo na kus řeči. Modlím se za renesanci doby, kdy lidé k sobě měli blíž a vše vyřešili s úsměvem a důvěrou. Vážím si těch, kteří mě považují za ...JEJICH RODINNOU ZLATNICI...